Diskriminacinė ir seksistinė krepšinio rungtynių reklama

Diskriminacinė ir seksistinė krepšinio rungtynių reklama:

Daugiau
Monika Navickienė
05.18
Monika Navickienė

Gerb. Jūrate,
informuoju, kad Lygių galimybių kontrolierė nustatė, kad „Žalgirio“ arenos išplatintas skelbimas pažeidė Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymo 51 str. 1 p. bei Lygių galimybių įstatymo 81 str. 1 p. nuostatas. Priimtas sprendimas įspėti UAB „Kauno arena“ dėl padaryto pažeidimo ir su priimtu sprendimu supažindinti UAB „Kauno arena“ direktorių. Su sprendimo tekstu galite susipažinti čia: https://monikanavickiene.lt/wp-content/uploads/2016/05/Lygiu-galimybiu-kontr.pdf
Tikiuosi, kad su tokių aktyvių piliečių, kaip jūs, pagalba reklamos užsakovai ateityje elgsis daug atsakingiau.Monika Navickienė
04.14
Monika Navickienė

Gerb. Jūrate, šiandien Lygių galimybių kontrolierės sprendimu pradėtas tyrimas savo iniciatyva dėl galimo Moterų ir vyrų įstatymo 71 straipsnio 1 ir 2 punktų pažeidimo. Kai žinosime daugiau apie tolesnę tyrimo eigą, Jus informuosime.

Monika Navickienė
04.11
Monika Navickienė

Gerb. Jūrate, dėl Jūsų užklausimo kreipėmės į Lygių galimybių kontrolierę Agnetą Lobačevskytę. Kai tik gausime atsakymą, iš karto su jumis susisieksime.

Monika Navickienė
04.11
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.