ŠIUKŠLIŲ KONTEINERIAI – BENAMIŲ TRAUKOS TAŠKAS

Prie Strazdelio g. 1 gyvenamojo namo stovintys du šiukšlių konteineriai yra nuolatinis benamių traukos taškas – šiukšlės visada išdraskytos po visą kiemą, pasisotinę jie nesibodi pasnausti prie namo, išsituštinti. Nejaugi negalima konteinerių sudėti į užrakinamą narvą, kad jis nebūtų prieinamas ir netrauktų pačių nemaloniausių miesto gyventojų? Beje, tai yra labai dažnai turistų lankoma vieta (visai šalia Vilniaus gynybinės sienos).

Daugiau
Monika Navickienė
10.13
Monika Navickienė

Pagaliau, po ilgų klajonių iš vieno padalinio į kitą Vilniaus miesto savivaldybėje, galima pateikti atsakymą dėl jūsų problemos. Vilniaus miesto savivaldybė pranešė, kad įspėjo atliekas tvarkančią įmonę ir teritorijos priežiūrą vykdančią įmonę dėl tvarkos užtikrinimo. Manome, kad situacija iš esmės turėtų pasikeisti tuomet, kai konkurso būdu bus atrinkti nauji atliekų vežėjai. Konkursas jau yra paskelbtas. Tikimės, kad situacija tikrai pasikeis, kitu atveju - prašome vėl rašyti.

Raštas: spauskite čia

Monika Navickienė
07.01
Monika Navickienė

Gerb. Monika,

jūsų problemą pradėjome spręsti - kreipėmės į Vilniaus miesto savivaldybės administraciją siekdami išsiaiškinti kokios yra konteinerių užrakinimo galimybės. Informuosime jus kai tik sulauksime atsakymo.

Monika Navickienė
06.28
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.