Signatarų kvartalo traukos centro sukūrimas

Laba diena.
Prašome pagalbos gauti leidimą gyventojų lėšomis, valstybiniame sklype įsirengti poilsio zoną – vaikų žaidimo aikštelę, tinklinio aikštelę.
Gyvename Signatarų kvartale, B. K. Balučio g., kur daugybė šeimų su mažais vaikais ir neturime oficialios erdvės kurioje galėtumėm nuosavomis lėšomis sukurti kvartalo sveiko užimtumo traukos centrą.
Šiuo metu šalia Balučio g. 3 esantį tuščią valstybinį sklypą prisižiūri patys gyventojai, yra savo rankomis įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Norime gauti oficialų leidimą naudotis šiuo žemės sklypu, kur galėtumės sukurti kvartalo traukos centrą su legaliomis vaikų žaidimo aikštelėmis, bei tinklinio, galbūt ateityje teniso, ar krepšinio aikštelėmis. Tai būtų vieta, kur rinktųsi viso kvartalo bendruomenė bendravimui, užimtumui.
Aikštelių įrengimą finansuotumėm iš nuosavų gyventojų lėšų, yra aktyvi bendruomenė, kuriai svarbus klausimas tiek šiuo metu mažų vaikų, tiek ir augant jiems aktyvių pramogų gryname ore.
Bendruomenei labai svarbu, kad aikštelės įrengimas vyktų oficialiai, su leidimu, todėl prašome Jūsų pagalbos išsprendžiant problemą dėl tokio leidimo suteikimo.

Daugiau
Monika Navickienė
09.17
Monika Navickienė

Gavome iš Vilniaus miesto savivaldybės atsakymą, kad jūsų minėtas sklypas priklauso privačiam asmeniui. Tokiu atveju lieka tik galimybė kalbėti su sklypo savininku ir pasidalinti savo idėjomis.

Monika Navickienė
07.19
Monika Navickienė

Gerb. Diana,
informuojame, kad jūsų problemą pradėjome spręsti - kreipėmės į Vilniaus miesto savivaldybės Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus l.e. Želdinių poskyrio vedėjos pareigas Giedrę Čeponytę, kuri išnagrinės jūsų pageidavimus ir pateiks atsakymą dėl galimybių jūsų minimoje vietoje įsirengti vaikų žaidimų aikštelę.
Taip pat noriu pasidžiaugti, kad viena panaši problema jau buvo išspręsta: https://monikanavickiene.lt/klausimas/vaiku-zaidimu-aikstele-pavilnyje/#atsiliepimai

Monika Navickienė
07.19
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.