Požeminiai šiukšlių konteineriai Vokiečių g.

Laba diena,

Puiki iniciatyva!
Norėjau paklausti, kada Vokiečių 13 kieme (ir tolimesniuose šios gatvės pusės kiemuose) bus įrengti požeminiai šiukšlių konteineriai? Jie, berods, buvo žadėti. Nes dabar čia nuolat rausiasi benamiai, ir yra didelė gėda – daug vaikšto turistų, o čia taip atvirai atsiskleidžia tamsioji pusė vos tik įžengus į kiema iš gražios ir spindinčios gatvės, jau nekalbant apie išmėtytas šiukšles ir elementarią higieną.

Pagarbiai,
Eglė

Daugiau
Monika Navickienė
05.05
Monika Navickienė

Gerb. Egle, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos atstovas informavo, kad šiuo metu Vilniaus savivaldybėje yra rengiamas konteinerinių aikštelių išdėstymo planas. Vietos konteineriams parenkamos atsižvelgiant į privažiavimo galimybes, aptarnavimo zonos apimtį ir pan. Aikštelių įrengimui tikimasi gauti ES finansavimą, tokiu atveju realūs darbai prasidėtų 2017 m. Didelė tikimybė, kad darbai prasidėtų nuo senamiesčio bei nuo tankiausiai apgyvendintų rajonų.

Monika Navickienė
05.03
Monika Navickienė

Gerb. Egle, dėl jūsų išsakytos problemos kreipėmės į Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktorių. Kai tik gausime atsakymą, jus informuosime.

Monika Navickienė
05.03
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.