Nuo dulkių nevaloma Polocko gatvė ir šaligatviai

Polocko gatvėje ties MG VALDA vykdomų statybų pačioje gatvėje – smėlis ir žvyras. Pravažiuojant transporto priemonėms kyla dulkės. Nei karto nemačiau, kad valytų gatvę gatvės valymo mašina. Šaligatviai visiškai nevalomi.

Daugiau
Monika Navickienė
09.02
Monika Navickienė

Pagaliau smagu pranešti, kad gautas Vilniaus miesto savivaldybės patikinimas, jog UAB "Mano aplinka", prižiūrinti minėtos teritorijos aplinką, yra įspėta ir įpareigota užtikrinti kokybišką teritorijos priežiūrą. Jei dar turėtumėte pastebėjimų dėl aplinkos tvarkymo galite kreiptis tiesiai į valymo vadybininkę Dalę Ramoškienę (tel. Nr. 8 616 59949).

Monika Navickienė
04.11
Monika Navickienė

Gerb. Birute,

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai pažadėjo nuvykti nurodytu adresu patikrinti susidariusios situacijos.

Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Gerb. Birute,

Jūsų problema pradėta spręsti – šiandien parengėme kreipimąsi į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyrių, kurį išsiųsime pirmadienį, prasidėjus darbo dienai. Atsakymo pateikimo terminas yra 20 darbo dienų. Kai tik jį gausime iš karto jus informuosime.

Gražios dienos

Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.