Neasfaltuota, dulkanti B.K.Balučio gatvė

Gyvename neasfaltuotoje B.K.Balučio g., Vilniuje. Ne visiems vairuotojams yra suprantama kokių greičiu reikia važiuoti tokioje gatvėje, kur ir vaikai gali į kelią išbėgti ir greičiau pravažiavus dulkių stulpai kyla, neįmanoma langų atidaryti vasarą.
Prašome pagalbos įregistruoti Signatarų kvartalo gatvės (B.K.Balučio, V. Černeckio ir kitas) kaip gyvenamosios teritorijos gatves, kur būtų ribojamas greitis atitinkamais kelio ženklais.

Daugiau
Monika Navickienė
08.03
Monika Navickienė

Ačiū, Nerijau, už jūsų neabejingumą ir pasitikėjimą manimi. Džiaugiuosi, kad galėjau padėti išspręsti jūsų problemą ir taip prisidėti prie saugesnės ir draugiškesnės aplinkos jums ir aplinkiniams kūrimo.

Nuotrauka:

Monika Navickienė
07.01
Monika Navickienė

Kartu su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos atstovais nuvykome įvertinti situacijos B. K. Balučio gatvėje ir jie suprasdami susidariusią problemą prižadėjo, kad per mėnesį šioje gatvėje atsiras kelio ženklas „Gyvenamoji zona“. Tikiuosi jis padidins gyventojų saugumą ir sudarys sąlygas bent šiek tiek sumažinti taršą.

Monika Navickienė
05.13
Monika Navickienė

Gerb. Nerijau,
jūsų problemą pradėjome spręsti – kreipėmės į už šią sritį atsakingą Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją A. Darulį. Kai tik gausime jo atsakymą – nedelsiant jus informuosime.

Monika Navickienė
05.12
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.