Malkų sandėliukai Šopeno g. naudojami asocialių asmenų

V. Šopeno g. 10a egzistuoja seni malkų sandėliukai, kurių šiuo metu, regis, nenaudoja joks socialus asmuo, tuo tarpu jais aktyviai naudojasi asocialai, sukeldami nepogumų vietiniams gyventojams, vietiniams vaikams, policijai ir medikams. Ar įmanoma priversti savivaldybę panaikinti tuos sandėliukus? jei taip tai, kaip?

Daugiau
Monika Navickienė
07.20
Monika Navickienė

Ūkinių pastatų V. Šopeno g. 10 ir 10A likučiai buvo sėkmingai pašalinti.

Monika Navickienė
05.19
Monika Navickienė

Savivaldybės atstovai informavo, kad komisijoje buvo priimtas sprendimas pavesti Miesto ūkio ir transporto departamento Būsto administravimo skyriui kartu su UAB „Start Vilnius“ spręsti teritorijos sutvarkymo bei po gaisro likusių ūkinių pastatų V. Šopeno g. 10 ir 10A likučių pašalinimo klausimą. Dabar yra rengiami dokumentai numatytų darbų vykdymui ir jų apmokėjimui.

Monika Navickienė
04.25
Monika Navickienė

Kartu su savivaldybės atstovais Mariumi Brigmanu ir Algimantu Januška nuvykome ir apžiūrėjome išties probleminę vietą, kur neretai užsuka asocialūs asmenys, vartojami narkotikai, vietą niokoja padegėjai. Savivaldybės atstovai pažadėjo kitą ketvirtadienį (05.05) pristatyti šį klausimą komisijai ir priimti sprendimus dėl teritorijos sutvarkymo. Apie komisijos sprendimus bei tolimesnę klausimo sprendimo eigą informuosiu.Monika Navickienė
04.11
Monika Navickienė

Gerbiamas Ignai, kreipėmės į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją A. Darulį su prašymu atsakyti, ar minėti malkų sandėliukai priklauso jiems, ir, jei taip, užtikrinti, kad jais būtų pasirūpinta užtikrinant statinių tvarką, saugumą bei tinkamą eksploataciją.

Monika Navickienė
04.11
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.