Kasinėjimų metu sugadinta Dainavos gatvė

Prieš kelis metus Dainavos g. buvo vykdomi kasinėjimai (sakė, kad archeologiniai). Apie 8 m2 gatvės buvo pašalintas asfaltas ir nebebuvo paklotas atgal. Dabar kasmet darosi vis gilesnė, vis sunkiau pravažiuojama duobė. Ar savivaldybė pasirūpins sugadintos gatvės sutaisymu?

Daugiau
Monika Navickienė
04.12
Monika Navickienė

Gerb. Giedriau, jau gavome atsakymą iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo: „2016-03-07 UAB „EIKA" buvo išduotas (atnaujintas) leidimas aptverti Nr. AK-287/42/2016 Dainavos g. 1, 3, 3A sklypo ribose. Minima duobė asfaltbetonio dangoje taip pat yra sklype, bet ta gatvė atidaryta ir leidžiama pravažiuoti. 2016 metų vasario pabaigoje ir kovo mėnesiais kalbėta telefonu su UAB „EIKA" atstovais dėl sklypo priežiūros ir parašytas jiems raštas (prisegiau). UAB „EIKA" paprašė prtęsti leidimą ir įsipareigojo sutvarkyti slypą iki 2016-05-01“. Jeigu sklypas iki tos datos sutvarkytas nebus, tuomet galėsime pagrįstai kreiptis į savivaldybę ir reikalauti, kad sklypas būtų sutvarkytas.

Savivaldybės rašto kopija: https://monikanavickiene.lt/wp-content/uploads/2016/04/4-12-2016_7-38-54.pdf

Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Gerb. Giedriau,
Jūsų išsakytą problemą pradėjome spręsti – šiandien kreipėmės į Vilniaus miesto Administracijos direktoriaus pavaduotoją Arvydą Darulį. Oficialus atsakymo pateikimo terminas yra 20 darbo dienų, taigi jį gauti tikimės iki gegužės 6 dienos.
Kai tik gausime atsakymą iš karto su jumis susisieksime.

Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Lietuvos Respublikos Seimo narė išrinkta Naujosios Vilnios apygardoje. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė.