Išmaldos prašymas Vilniaus centre

Aš dirbu centre ir man labai patinka Vilniaus senamiestis, tačiau metai iš metų jį okupuoja išmaldos prašantys žmonės, kurie daros vis įkyresni ir sukuria tikrai nemalonią atmosferą, kartais nevengia ir keiksmažodžių ar kitokių įžeidimų.

Nesuprantu, kodėl niekas nieko dėl to nedaro.

Daugiau
Monika Navickienė
04.13
Monika Navickienė

Gerb. Andriau, gavome oficialų Vilniaus miesto savivaldybės atsakymą dėl jūsų išsakytos problemos, kuriame teigiama, kad Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai šiais metais užfiksavo 28 išmaldos prašymo atvejus. Pareigūnai su išmaldos prašančiais asmenimis pravedė prevencinius pokalbius bei išaiškino atsakomybę. Jeigu minėtos prevencinės priemonės nepasiteisins bus sprendžiama dėl piktybiškai pažeidimus darančių asmenų patraukimo atsakomybėn.
Savivaldybės atsakymą galite perskaityti čia: https://monikanavickiene.lt/wp-content/uploads/2016/04/ats-is-savivald-del-benamiu.pdf
Suprasdami, kad tai neišsprendžia įsisenėjusios problemos, toliau sieksime išsiaiškinti kokios konkrečios prevencinės ir integracinės priemonės įgyvendinamos, kad ilgainiui ši problema išnyktų.

Monika Navickienė
04.11
Monika Navickienė

Gerb. Andriau, išmaldos prašymas Vilniaus mieste yra draudžiamas. Kreipėmės į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyrių, kad pateiktų informaciją, kiek žmonių Vilniuje šiemet buvo nubausta už išmaldos prašymą ir kokių veiksmų bus imamasi ateityje.

Monika Navickienė
04.11
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.