Dvigubi mokesčiai MB ir ind. veiklai

Šiuo metu vykdau individualią veiklą ir esu MB narys. Visus metus mokėjau įmokas tiek PSD, tiek VSD, kaip MB narys. MB neneša jokio pelno, nes neseniai įkurta, o pajamas neša ind. veikla. Tačiau dabar iš manęs reikalaujama susimokėti ir už ind. veiklą. Norėjau paklausti, kodėl aš turiu mokėti dvigubus mokesčius. Juk manęs du daktarai negydys ir t.t. Aš nieko prieš susimokėti už ind. veiklą, bet tada nenorėčiau mokėt už MB arba atvirkščiai. Deklaruojama apie verslią Lietuvą ir prieš emigraciją, tačiau kai reikalaujama dukart mokėti mokesčius, tai nežinau ar bus pasitikėjimas valdžios institucijom ir deklaruojamomis tezėmis. Ačiū. Tikiuosi aiškiai išdėsčiau savo bėdą.

Daugiau
Monika Navickienė
04.14
Monika Navickienė

Gerb. Imantai,
Noriu jums pranešti kaip galima spręsti situaciją, kurią aprašėte.
Jūs, kaip asmuo, kuris yra mažosios bendrijos narys ir kartu vykdo individualią veiklą, deklaruodamas pajamas, gautas iš individualios veiklos už praeitus metus turite susimokėti priskirtus mokesčius. Tuomet, kadangi iš mažosios bendrijos negavote jokių pajamų, turite kreiptis į mažosios bendrijos vadovą, kad šis pateiktų laisvos formos prašymą SODRAI, kuriame nurodytų, jog mokesčiai, sumokėti už jus būtų grąžinti į nurodytą sąskaitą.
Jeigu kiltų dar klausimų ar paaiškėtų naujų su jūsų situacija susijusių, bet iš anksto nenumatytų aplinkybių, patariu skambinti bendruoju SODROS tel. 1883, kur jums konsultantai turi suteikti išsamią informaciją šiuo klausimu arba vėl kreiptis į mane.

Monika Navickienė
04.09
Monika Navickienė

Gerb. Imantai,

pakankamai aiškiai išdėstėte savo bėdą. Mes ją jau pradėjome spręsti – paruošėme kreipimąsi į Valstybinę mokesčių inspekciją dėl jūsų situacijos išaiškinimo. Ketiname jį pateikti pirmadienį kai tik prasidės darbo diena. Oficialus atsakymo terminas yra 20 darbo dienų. Kai tik gausime atsakymą iš karto su jumis susisieksime.

Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.