Darbų brokas iš Saulėtekio slėnio į Antakalnio g.

PST Žirgo gatve pratiesus požemines komunikacijas iš Saulėtekio slėnio į Antakalnio g. palikta labai daug nekokybiško darbo: kreivai sudėtos šaligatvio plytelės, kai kur jos įkritusios, susidarė įduba, pavojingos ir dviračiams, ir pėstiesiems, nepilnai išasfaltuota gatvė (prieš tai buvo pilnai asfaltuota), atkarpoje kur nebuvo asfalto pasidarė neįtikėtino gylio duobės – ta atkarpa irgi važiuojama į VU ir Saulėtekio slėnį. Kas atsako už broko taisymą: PST, VU ar Saulėtekio slėnis?

Daugiau
Monika Navickienė
05.03
Monika Navickienė

Gerb. Julija,
Sulaukėme atsakymo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento. Žiemos periodu gatvės sutvarkyti nebuvo galimybės, tačiau AB „PST“ filialas „Gerbūsta“ įsipareigojo pilnai visus gatvių dangų atstatymo defektus perkasų vietose pašalinti iki šių metų birželio 15 dienos.

Pridedu Miesto ūkio ir transporto departamento atsiųstą atsakymą:

Monika Navickienė
04.13
Monika Navickienė

Gerb. Julija,
informuojame, kad Vilniaus teritorijų planavimo ir statybos inspekcija dėl jūsų išsakytos problemos kreipėsi į pagal kompetenciją atsakingą Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamentą ir paprašė patikrinti susidariusią situaciją. Kai tik gausime informaciją apie atliktus patikrinimus ir priimtus sprendimus jus informuosime.

Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Gerb. Julija,
Jūsų išsakytą problemą pradėjome spręsti – dėl paminėto kelio taisymo broko šiandien kreipėmės į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją prie Aplinkos ministerijos. Inspekcijos specialistai atsakymą turi pateikti per 20 darbo dienų, taigi jį gausime iki gegužės 6 dienos.
Darbų užsakovas buvo Vilniaus Universitetas, vykdytojas – PST.
Kai tik gausime atsakymą iš karto jus apie tai informuosime.

Monika Navickienė
04.07
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.