Ant vejos statomi automobiliai (reikalinga stovėjimo aikštelė)

Daugiabučių kieme statomi 3-4 automobiliai ant vejos. Žemė neprivatizuota. Į ką kreiptis, kad padaryti aikštelę?

Daugiau
Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Gerb. Vytautai,
Dėl aikštelės įrengimo siūlau kreiptis į Vilniaus savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamentą (ligita.byciene@vilnius.lt). Oficialų kreipimąsi siūlau registruoti el. paštu e.vicemeras@vilnius.lt.
Jeigu turite nusiskundimų dėl automobilių parkavimo ant vejos – kreiptis reikia į Saugaus miesto departamento viešosios tvarkos skyrių: viesoji.tvarka@vilnius.lt. Kreipiantis reikėtų patikslinti adresą.
Oficialus atsakymo pateikimo terminas yra 20 darbo dienų.
Jeigu reikalinga pagalba parengiant kreipimąsi į savivaldybę – prašome kreiptis.

Monika Navickienė
04.08
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Išdėstykite problemą man ir aš ją per 24val. išjudinsiu iš mirties taško. Per 24 valandas mes tinkamai padėsim parašyti reikiamą raštą ir nukreipsime į atitinkamą instituciją, kuri yra atsakinga už susidariusios problemos sprendimą ir kontroliuosime bei informuosime apie interesanto problemą, sprendimo eigą bei atsakymą.