Balkone rūkantis kaimynas

Laba diena,

Su žmona gyvename nuomojamame bute, abu esame nerūkantys, artėja šiltasis metų laikas kai nori atsidaryti, langą ar balkono duris, tačiau kai greta gyvenantis kaimynas ima rūkyti savo balkone, tenka greit viską uždaryti. Taigi kokia situacija dėl rūkymo daugiabučiuose ir kaip tai spręsti?

Dėkoju.

Daugiau
Monika Navickienė
09.13
Monika Navickienė

Deja, teiktam įstatymo projektui nepritarta.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimas-neuzdraude-rukyti-balkonuose-56-685635

Monika Navickienė
07.21
Monika Navickienė

Gerb. Rimantai,
informuoju, kad A. Matulo teiktas įstatymo projektas šioje pavasario seimo sesijoje buvo išbrauktas iš darbotvarkės, argumentuojant laiko stoka. Numatyta įstatymo projektą svarstyti rudens sesijos metu. Apsišarvuojame kantrybe ir laukiame.

Monika Navickienė
04.23
Monika Navickienė

Gerb. Rimantai,
Šios problemos sprendimas jau vyksta. Seimo narys Antanas Matulas dar praėjusiais metais teikė įstatymo pataisą, kuri būtų uždraudusi rūkyti „daugiabučių namų balkonuose, bendrose gyvenamosiose, kitose bendro naudojimo patalpose, kuriose nerūkantieji gali būti priversti kvėpuoti tabako dūmais užterštu oru“. Deja, tuomet pataisa Seime buvo atmesta. Dabar vykstančioje Seimo sesijoje ta pati A.Matulo pataisa yra vėl užregistruota, todėl turės iš naujo būti svarstoma Seime. Tikiuosi, kad šį kartą valdantieji neblokuos šios pataisos priėmimo.

Monika Navickienė
04.22
Monika Navickienė

Jūsų problemą užregistravome ir imsimės ją spręsti. Artimiausiu metu susisieksime.

Apie projektą

Vilniaus miesto gyventojai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis, kurias privalo spręsti valstybinės institucijos, savivaldybės ir jai pavaldžios įmonės, įvairios tarnybos, komunalinių ūkių bendrijos ir t.t. Tačiau dažnai nutinka, kad miesto gyventojai susiduria su šių institucijų neveiklumu, nenoru spręsti susidariusių bėdų, o neretai perduoda šias problemas kitoms institucijoms, taip palikdama vilniečius nežinioje su savo neišspręstomis bėdomis.

Norėdama padėti žmonėms spręsti problemas ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį atsakingų institucijų veiklą, projekto autorė Monika Navickienė inicijavo internetinę platformą, kur kiekvienas vilnietis gali kreiptis dėl jam rūpimų klausimų ar problemų susijusių su valstybinių ar savivaldybių institucijų neveiklumu. Šio projekto tikslas – padėti Vilniaus miesto gyventojams spręsti jų problemas, tarpininkaujant tarp interesanto ir institucijų, už kurių sprendimą jos yra atsakingos.

Lietuvos Respublikos Seimo narė išrinkta Naujosios Vilnios apygardoje. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė.