2017.10.24 Diena Aytaus rajone

Nors oras šiandien nedėkingas, kartu su Giedre prasmingai leidžiam dieną Alytaus rajone. Džiaugiuosi tokiais lyderiaujančiais regionais kaip šis. Daug socialinėje sferoje išbandytų gerųjų praktikų ir patirčių lėmė tai, kad pernai Alytaus rajonas gavo „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą kaip „Socialiai atsakingiausia savivaldybė“.

Su meru Algirdu Vrubliausku aptarėme situaciją rajone, taip pat susitikome su vicemeru Arvydu Balčiūnu, socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskiene, vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Renata Kruk ir kitais darbuotojais, iš kurių galėjau pasisemti vertingos patirties. Kalbėjome ir apie Alytaus rajono pasiekimus socialinėje srityje ir, žinoma, apie tai, kas aktualiausia šiandien – laukiančius iššūkius įgyvendinant vaiko teisių apsaugos reformą.

Iš savivaldybės vykome tiesiai į Pivašiūnus – čia lankėme senelių globos namus ir dienos centrą, taip pat Pivašiūnų amatų centrą. Šioje stiprioje bendruomenėje draugiškai sugyvena ir tarpusavyje bendradarbiauja visi – ir mokykla, ir senelių globos namai, ir dienos centras. Nuostabi atmosfera ir kartų draugystė.

Ačiū visiems puikiems žmonėms, su kuriais šiandien teko susitikti. #SutartidėlLietuvos

P.S. Keramikės Ritos Gegužienės darbai, kuriuos matėme Pivašiūnų amatų centre, yra puikūs! Net raganos jai gaunasi angelų veidais:) Užsukit pasigrožėti!