2020.08.26 Pavilnio biblioteka turi gyvuoti!

Kai 2018 m. pasigirdo signalų, kad ruošiamasi likviduoti Pavilnio biblioteką, Pavilnio Bendruomenė ėmėsi reaguoti nedelsiant. Gavau kreipimąsi su daugelio gyventojų parašais, prieštaraujantį tokiems ketinimams. Nedelsiant organizavau susitikimą Seime su Pavilnio bendruomenės ir atsakingais Vilniaus miesto savivaldybės atstovais tam, kad toks sprendimas nebūtų priimtas. Džiaugiuosi ir dėkoju, kad buvo įsiklausyta.
Po šio susitikimo Pavilnio bendruomenė aktyviai diskutavo apie tai, kokios bibliotekos norėtų gyventojai, kokia turėtų būti jos koncepcija, kokios papildomos veiklos galėtų joje plėtotis.
Šiandien, lankydamasi Pavilnyje, užsukau pabendrauti su bibliotekos darbuotojais. Noriu pasidžiaugti bibliotekininkės p. Jovitos entuziazmu ir atsidavimu darbui. 7 metai šioje bibliotekoje ir optimizmas, kad jau netrukus patalpos bus gražesnės!
Džiugu, kad diskusijos virsta kūnu ir sprendimai dėl bibliotekos atnaujinimo jau visai netrukus Vilniaus miesto savivaldybėje turėtų būti priimti.
Labai norėčiau, kad ši biblioteka kuo greičiau atsinaujintų ir taptų tikru traukos centru taip ilgai laukiančiai bendruomenei. Kad tiek jaunimui, tiek senjorams ji būtų šviesi ir telkianti bendrystės erdvė!

Beje, nors bibliotekos pastatui verkiant reikia remonto, atmosfera joje ir prie jos – labai autentiška. Aplink daug senų medžių. Nežinau kaip jums, bet man nuo vaikystės skaityt po medžiu būdavo smagiausia:)

#politinereklama